نوبت دهی دکتر میثم باایمان اسکوئی  متخصص ارتوپدی

دکتر میثم باایمان اسکوئی

متخصص ارتوپدی
شماره نظام پزشکی : 128882
امکان دریافت مشاوره متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 17 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی

چطور می‌توانم از دکتر میثم باایمان اسکوئی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر میثم باایمان اسکوئی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر میثم باایمان اسکوئی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر میثم باایمان اسکوئی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر میثم باایمان اسکوئی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر میثم باایمان اسکوئی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر میثم باایمان اسکوئی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر میثم باایمان اسکوئی

دکتر میثم باایمان اسکوئی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میثم باایمان اسکوئی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 128882 هستند. آدرس مطب دکتر میثم باایمان اسکوئی خیابان شریعتی- جنب حسینیه ارشاد- کوچه ارشاد- پلاک1 - واحد 15 است. شما میتوانید از دکتر میثم باایمان اسکوئی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر میثم باایمان اسکوئی 17 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر میثم باایمان اسکوئی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میثم باایمان اسکوئی

دکتر میثم باایمان اسکوئی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میثم باایمان اسکوئی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میثم باایمان اسکوئی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.