نوبت دهی دکتر عبدالرضا بابامحمودی  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر عبدالرضا بابامحمودی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 91372
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر عبدالرضا بابامحمودی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر عبدالرضا بابامحمودی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر عبدالرضا بابامحمودی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر عبدالرضا بابامحمودی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر عبدالرضا بابامحمودی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر عبدالرضا بابامحمودی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا بابامحمودی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر عبدالرضا بابامحمودی

دکتر عبدالرضا بابامحمودی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبدالرضا بابامحمودی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 91372 هستند. آدرس مطب دکتر عبدالرضا بابامحمودی تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از میرداماد - خیابان منظرنژاد - پلاک 58 - طبقه 6 - واحد 24 است. شما میتوانید از دکتر عبدالرضا بابامحمودی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عبدالرضا بابامحمودی 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر عبدالرضا بابامحمودی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عبدالرضا بابامحمودی

دکتر عبدالرضا بابامحمودی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عبدالرضا بابامحمودی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالرضا بابامحمودی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.