دکتر سینا طاهرزاده بروجنی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 16 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سینا طاهرزاده بروجنی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سینا طاهرزاده بروجنی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سینا طاهرزاده بروجنی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سینا طاهرزاده بروجنی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سینا طاهرزاده بروجنی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سینا طاهرزاده بروجنی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سینا طاهرزاده بروجنی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر سینا طاهرزاده بروجنی

دکتر سینا طاهرزاده بروجنی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سینا طاهرزاده بروجنی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر سینا طاهرزاده بروجنی تهران است. شما میتوانید از دکتر سینا طاهرزاده بروجنی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سینا طاهرزاده بروجنی 16 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سینا طاهرزاده بروجنی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سینا طاهرزاده بروجنی

دکتر سینا طاهرزاده بروجنی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سینا طاهرزاده بروجنی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سینا طاهرزاده بروجنی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.