درمانکده
دکتر مریم طهماسبی

دکتر مریم طهماسبی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 20:00

آدرس مطب دکتر مریم طهماسبی

مطب تهران

تهران - سعادت آباد - بلوار کوهستان - خیابان احسان - کوچه ارغوان ۲ شرقی - پلاک ۱۱ - مجموعه جهان حکمت (مبلغ پرداختی فقط شامل ویزیت میباشد.)

هنوز بیمارهای دکتر مریم طهماسبی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم طهماسبی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم طهماسبی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم طهماسبی چیست؟

دکتر مریم طهماسبی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم طهماسبی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم طهماسبی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم طهماسبی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم طهماسبی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم طهماسبی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم طهماسبی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم طهماسبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم طهماسبی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مریم طهماسبی

دکتر مریم طهماسبی متخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 85194 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مریم طهماسبی: تهران - سعادت آباد - بلوار کوهستان - خیابان احسان - کوچه ارغوان ۲ شرقی - پلاک ۱۱ - مجموعه جهان حکمت (مبلغ پرداختی فقط شامل ویزیت میباشد.)

تجربه دکتر مریم طهماسبی

دکتر مریم طهماسبی متخصص قلب و عروق است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مریم طهماسبی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مریم طهماسبی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر