درمانکده
دکتر محمدحسین کریمی

دکتر محمدحسین کریمی

تهران
4.7
15 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر محمدحسین کریمی

مطب خیایان شریعتی

خیایان شریعتی-بالاتر از دوراهی قلهک-ساختمان سپهر-پلاک 1425

هنوز بیمارهای دکتر محمدحسین کریمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدحسین کریمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدحسین کریمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدحسین کریمی چیست؟

دکتر محمدحسین کریمی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدحسین کریمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدحسین کریمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدحسین کریمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدحسین کریمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدحسین کریمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدحسین کریمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین کریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین کریمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدحسین کریمی

دکتر محمدحسین کریمی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدحسین کریمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 16 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 78935 هستند. آدرس مطب دکتر محمدحسین کریمی خیایان شریعتی-بالاتر از دوراهی قلهک-ساختمان سپهر-پلاک 1425 است. شما میتوانید از دکتر محمدحسین کریمی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدحسین کریمی 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدحسین کریمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدحسین کریمی

دکتر محمدحسین کریمی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدحسین کریمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدحسین کریمی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر