درمانکده
دکتر بهنام حسینی آهنگر

دکتر بهنام حسینی آهنگر

تهران
4.6
16 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر بهنام حسینی آهنگر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بهنام حسینی آهنگر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بهنام حسینی آهنگر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بهنام حسینی آهنگر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بهنام حسینی آهنگر چیست؟

دکتر بهنام حسینی آهنگر فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر بهنام حسینی آهنگر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بهنام حسینی آهنگر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بهنام حسینی آهنگر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بهنام حسینی آهنگر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بهنام حسینی آهنگر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بهنام حسینی آهنگر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بهنام حسینی آهنگر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهنام حسینی آهنگر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر بهنام حسینی آهنگر

دکتر بهنام حسینی آهنگر فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به شماره نظام پزشکی 88577 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر بهنام حسینی آهنگر

دکتر بهنام حسینی آهنگر متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر بهنام حسینی آهنگر مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر بهنام حسینی آهنگر فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر