درمانکده
دکتر موسی آسوبار

دکتر موسی آسوبار

تهران
4.0
10 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر موسی آسوبار به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر موسی آسوبار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر موسی آسوبار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر موسی آسوبار، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر موسی آسوبار چیست؟

دکتر موسی آسوبار فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر موسی آسوبار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر موسی آسوبار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر موسی آسوبار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر موسی آسوبار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر موسی آسوبار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر موسی آسوبار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر موسی آسوبار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر موسی آسوبار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر موسی آسوبار

دکتر موسی آسوبار فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به شماره نظام پزشکی 87195 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 11 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر موسی آسوبار

دکتر موسی آسوبار متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر موسی آسوبار مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر موسی آسوبار فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر