نوبت دهی دکتر سید امیرمنصور رضادوست  فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی

دکتر سید امیرمنصور رضادوست

فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
شماره نظام پزشکی : 71331
تجربه 15سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سید امیرمنصور رضادوست را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سید امیرمنصور رضادوست نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید امیرمنصور رضادوست چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید امیرمنصور رضادوست چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید امیرمنصور رضادوست مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید امیرمنصور رضادوست رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید امیرمنصور رضادوست نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید امیرمنصور رضادوست چقدر است؟

دربارۀ دکتر سید امیرمنصور رضادوست

دکتر سید امیرمنصور رضادوست فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید امیرمنصور رضادوست یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 71331 هستند. آدرس مطب دکتر سید امیرمنصور رضادوست تهران است. شما میتوانید از دکتر سید امیرمنصور رضادوست خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید امیرمنصور رضادوست جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید امیرمنصور رضادوست

دکتر سید امیرمنصور رضادوست دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. دکتر سید امیرمنصور رضادوست در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 10 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 9 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید امیرمنصور رضادوست فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.