درمانکده
دکتر رضا پورعلی

دکتر رضا پورعلی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رضا پورعلی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رضا پورعلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رضا پورعلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رضا پورعلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رضا پورعلی چیست؟

دکتر رضا پورعلی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر رضا پورعلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رضا پورعلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رضا پورعلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رضا پورعلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رضا پورعلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رضا پورعلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رضا پورعلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا پورعلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رضا پورعلی

دکتر رضا پورعلی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رضا پورعلی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 162687 هستند. آدرس مطب دکتر رضا پورعلی تهران است. شما میتوانید از دکتر رضا پورعلی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رضا پورعلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رضا پورعلی

دکتر رضا پورعلی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رضا پورعلی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رضا پورعلی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر