درمانکده
دکتر اسمعیل شمسی افضلی

دکتر اسمعیل شمسی افضلی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر اسمعیل شمسی افضلی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر اسمعیل شمسی افضلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اسمعیل شمسی افضلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اسمعیل شمسی افضلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اسمعیل شمسی افضلی چیست؟

دکتر اسمعیل شمسی افضلی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر اسمعیل شمسی افضلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اسمعیل شمسی افضلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اسمعیل شمسی افضلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اسمعیل شمسی افضلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اسمعیل شمسی افضلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اسمعیل شمسی افضلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اسمعیل شمسی افضلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسمعیل شمسی افضلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر اسمعیل شمسی افضلی

دکتر اسمعیل شمسی افضلی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به شماره نظام پزشکی 45278 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر اسمعیل شمسی افضلی

دکتر اسمعیل شمسی افضلی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر اسمعیل شمسی افضلی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر اسمعیل شمسی افضلی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر