درمانکده
دکتر عباس محمودی قرا

دکتر عباس محمودی قرا

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

200,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 20:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر عباس محمودی قرا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عباس محمودی قرا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عباس محمودی قرا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عباس محمودی قرا چیست؟

دکتر عباس محمودی قرا متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر عباس محمودی قرا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عباس محمودی قرا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عباس محمودی قرا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عباس محمودی قرا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عباس محمودی قرا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عباس محمودی قرا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عباس محمودی قرا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عباس محمودی قرا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عباس محمودی قرا

دکتر عباس محمودی قرا متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عباس محمودی قرا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 122603 هستند. آدرس مطب دکتر عباس محمودی قرا تهران است. شما میتوانید از دکتر عباس محمودی قرا خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عباس محمودی قرا 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر عباس محمودی قرا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عباس محمودی قرا

دکتر عباس محمودی قرا دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عباس محمودی قرا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عباس محمودی قرا متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر