دکتر حسین صفرعلی فرخانی

متخصص ارتوپدی
شماره نظام پزشکی : null
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر حسین صفرعلی فرخانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر حسین صفرعلی فرخانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر حسین صفرعلی فرخانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر حسین صفرعلی فرخانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر حسین صفرعلی فرخانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر حسین صفرعلی فرخانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر حسین صفرعلی فرخانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر حسین صفرعلی فرخانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر حسین صفرعلی فرخانی

دکتر حسین صفرعلی فرخانی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسین صفرعلی فرخانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر حسین صفرعلی فرخانی تهران است. شما میتوانید از دکتر حسین صفرعلی فرخانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حسین صفرعلی فرخانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسین صفرعلی فرخانی

دکتر حسین صفرعلی فرخانی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسین صفرعلی فرخانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسین صفرعلی فرخانی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.