درمانکده
دکتر رامین سرگزی

دکتر رامین سرگزی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رامین سرگزی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رامین سرگزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رامین سرگزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رامین سرگزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رامین سرگزی چیست؟

دکتر رامین سرگزی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر رامین سرگزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رامین سرگزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رامین سرگزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رامین سرگزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رامین سرگزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رامین سرگزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رامین سرگزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رامین سرگزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر رامین سرگزی

دکتر رامین سرگزی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رامین سرگزی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر رامین سرگزی تهران است. شما میتوانید از دکتر رامین سرگزی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رامین سرگزی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رامین سرگزی

دکتر رامین سرگزی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رامین سرگزی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رامین سرگزی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر