نوبت دهی دکتر فرزانه نیکخواه متین کارشناسی ارشد روانشناسی

فرزانه نیکخواه متین

کارشناسی ارشد روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : 45882
تجربه 7سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 22 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر فرزانه نیکخواه متین نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر فرزانه نیکخواه متین چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر فرزانه نیکخواه متین چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر فرزانه نیکخواه متین مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فرزانه نیکخواه متین رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر فرزانه نیکخواه متین نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر فرزانه نیکخواه متین چقدر است؟

  Item 1 of 16

  دربارۀ فرزانه نیکخواه متین

  فرزانه نیکخواه متین کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. فرزانه نیکخواه متین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 45882 هستند. آدرس مطب فرزانه نیکخواه متین خیابان کلاهدوز - خیابان دولت - بین چهار راه اختیاریه و دیباجی - کوچه عفیف مسمم - پلاک 10 واحد 4 است. شما میتوانید از فرزانه نیکخواه متین خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت فرزانه نیکخواه متین 22 خرداد است. بیماران و مراجعین فرزانه نیکخواه متین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه فرزانه نیکخواه متین

  فرزانه نیکخواه متین دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به فرزانه نیکخواه متین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از فرزانه نیکخواه متین کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.