درمانکده
بهار فیضی نژاد

بهار فیضی نژاد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر بهار فیضی نژاد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بهار فیضی نژاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از بهار فیضی نژاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی بهار فیضی نژاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص بهار فیضی نژاد چیست؟

بهار فیضی نژاد کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت بهار فیضی نژاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت بهار فیضی نژاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از بهار فیضی نژاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین بهار فیضی نژاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از بهار فیضی نژاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به بهار فیضی نژاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت بهار فیضی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت بهار فیضی نژاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره بهار فیضی نژاد

بهار فیضی نژاد کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. بهار فیضی نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 48060 هستند. آدرس مطب بهار فیضی نژاد تهران است. شما میتوانید از بهار فیضی نژاد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین بهار فیضی نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه بهار فیضی نژاد

بهار فیضی نژاد دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به بهار فیضی نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از بهار فیضی نژاد کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر