فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان ونک
فیلتر تخصص

دکتر روانشناس در ونک

علی قادری
دکترای روانشناسی بالینی
6 سال تجربه
تهران، ونک

اولین نوبت:

فردا ساعت 20:30
راحله هنری
کارشناس ارشد روانشناسی
تهران، خیابان ولیعصر
نوبت فعال ندارد
شکوه جباری
کارشناسی ارشد روانشناسی
تهران، فلسطین شمالی
نوبت فعال ندارد
اعظم فریدون
کارشناسی ارشد روانشناسی
تهران، تهران
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک کارشناس ارشد روانشناسی ونک مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص کارشناس ارشد روانشناسی ونک مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین کارشناس ارشد روانشناسی ونک را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای کارشناس ارشد روانشناسی ونک را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر کارشناس ارشد روانشناسی ونک نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، کارشناس ارشد روانشناسی ونک مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک کارشناس ارشد روانشناسی ونک ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از کارشناس ارشد روانشناسی ونک مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر کارشناس ارشد روانشناسی ونک مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک کارشناس ارشد روانشناسی ونک از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر کارشناس ارشد روانشناسی ونک مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های کارشناس ارشد روانشناسی ونک، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین کارشناس ارشد روانشناسی ونک را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای کارشناس ارشد روانشناسی ونک بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری کارشناس ارشد روانشناسی ونک را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر کارشناس ارشد روانشناسی ونک مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر روانشناس در ونک

دکتر روانشناس (Psychologist)، متخصصی است که در حوزه بهداشت روان تخصص دارد. منظور از بهداشت روان تمام رفتار‌هایی است که نشان‌دهنده سلامت روان و عواطف است. رسیدن به آرامش و رضایت باطن از اهداف اصلی این متخصصان است.

لیست پزشکان متخصص روانشناسی در ونک

برای دستیابی به لیست پزشکان متخصص روانشناسی در ونک، تنها کافیست به سایت درمانکده مراجعه کنید. درمانکده سعی کرده تا نام و اطلاعات بهترین پزشکان متخصص روانشناسی در ونک را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید در کوتا‌ه‌ترین زمان ممکن، از بهترین دکتر روانشناس در ونک نوبت ویزیت حضوری دریافت کنید. تنها کافی است به سایت درمانکده مراجعه کنید تا به اطلاعات معتبر و به‌روز پزشکان دسترسی داشته باشید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به دکتر روانشناس

زمینه فعالیت دکتر روانشناس بسیار گسترده است که در ادامه به چند مورد آن اشاره می‌‌کنیم:
  • کمک به بیماران با هدف درک بهتر خود و دیگران
  • آموزش کنترل استرس و اضطراب
  • کمک به بیماران برای تغییر رفتار
  • کمک به بیماران برای کاهش ناراحتی‌های روانی که به دلیل بیماری‌های جسمی ایجاد شده‌اند
  • درمان بیمارانی که افکار منفی دارند
  • بهبود روابط بیمار با اطرافیان خود
  • کمک به بیمارانی که دچار افسردگی هستند
  • تلاش برای کاهش عوارض بیماری‌های روانی

دکتر روانشناس خوب در ونک چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

دکتر روانشناس خوب در ونک بیماری‌هایی مانند افسردگی، اضطراب، فوبیا و... را که در اثر عوامل عصبی، ژنتیکی، روانی و اجتماعی تعیین‌کننده رفتار ایجاد می‌شوند را درمان کرده و به سلامت و بهداشت روانی فرد کمک می‌کند. دکتر روانشناس در ونک با ارائه مشاوره و روش‌های درمانی، سعی بر کاهش عوارض روانی ناشی از آسیب‌های مغزی و بیماری‌های دژنراتیو مغز داشته و کنترل و تحمل درد را برای این افراد آسان‌تر می‌کند. متخصصین روانشناسی درمانکده علاوه‌ بر ارائه خدمات درمانی، آماده مشاوره آنلاین روانشناسی نیز هستند. کافی است به سایت این مجموعه مراجعه و درخواست خود را ثبت کنید. خوب است بدانید این مشاوره محدودیت جغرافیایی و مکانی ندارد؛ یعنی اگر در ونک ساکن هستید، می‌توانید با دکتر روانشناس در تهران مشاوره داشته باشید.

بهترین دکتر روانشناس درونک

بهترین دکتر روانشناس در ونک متخصصی است که بیشترین میزان رضایتمندی بین مراجعه‌کنندگان را داشته باشد. درمانکده با توجه به همین اصل، شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند پس از مراجعه به دکتر روانشناس در ونک، تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. بررسی این نظرات در معرفی بهترین متخصص روانشناسی در ونک موثر است. شما هم اگر در این زمینه تجربه‌ای دارید، لطفا با درمانکده به اشتراک بگذارید.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر روانشناس در ونک

دریافت نوبت از دکتر روانشناس از طریق سایت درمانکده در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. همین حالا وارد سایت شوید و عبارت «دکتر روانشناس» را در کادر بالا جست‌وجو کنید. پس از آن لیست پزشکان متخصص روانشناسی نمایش داده می‌شود که اطلاعات تماس آن‌ها نیز درج شده است. با بررسی اطلاعات هر یک از آن‌ها و نظرات کاربران می‌توانید از پزشک مورد نظر نوبت مراجعه حضوری دریافت کنید. یکی از خدمات دکتر روانشناس ونک در درمانکده ارائه مشاوره آنلاین است. شما می‌توانید با پزشک متخصص به صورت متنی، تصویری و صوتی ارتباط برقرار کنید. نکته مهم این است که خدمات مشاوره آنلاین درمانکده، محدودیت مکانی ندارد؛ یعنی اگر ساکن ونک باشید می‌توانید از متخصص روانشناسی در تهران یا سایر شهرها مشاوره بگیرید. برای دریافت مشاوره آنلاین کافی است به سایت درمانکده مراجعه کرده و از بخش «مشاوره تلفنی و آنلاین» فرآیند دریافت نوبت مشاوره را طی کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص روانشناسی درمانکده در ونک

هزینه ویزیت دکتر روانشناس در ونک که از طریق سایت درمانکده از بیمار دریافت می‌شود، هزینه واقعی پزشک متخصص است و درمانکده هیچ کمیسیونی بابت رزرو نوبت ویزیت حضوری از بیمار دریافت نمی‌کند. این هزینه با توجه به تخصص پزشک و تعرفه آن متفاوت است.

مقالات مربوط به بیماری‌های روانشناسی

اختلال شخصیت چیست؟

اضطراب چیست

لیست کامل و جامع اختلالات روانی

استرس چیست؟

اختلال اوتیسم چیست؟

افسردگی چیست؟

چقدر به خواب نیاز داریم؟

احساس تمایل به خودکشی

بیش فعالی چیست؟

اعتیاد به مواد مخدر یا اختلال مصرف چیست؟

مشاهده بیشتر
محله های دیگر
کارشناس ارشد روانشناسی در شمال تهرانکارشناس ارشد روانشناسی در شرق تهرانکارشناس ارشد روانشناسی در غرب تهرانکارشناس ارشد روانشناسی در جنوب تهرانکارشناس ارشد روانشناسی در مرکز تهرانکارشناس ارشد روانشناسی در دهکده المپیککارشناس ارشد روانشناسی در امام حسینکارشناس ارشد روانشناسی در میردامادکارشناس ارشد روانشناسی در پیروزیکارشناس ارشد روانشناسی در اکباتانکارشناس ارشد روانشناسی در صادقیهکارشناس ارشد روانشناسی در پونککارشناس ارشد روانشناسی در تجریشکارشناس ارشد روانشناسی در جوان مرد قصابکارشناس ارشد روانشناسی در قلهککارشناس ارشد روانشناسی در شهرانکارشناس ارشد روانشناسی در تهرانسرکارشناس ارشد روانشناسی در گیشاکارشناس ارشد روانشناسی در بلوار کشاورزکارشناس ارشد روانشناسی در نارمککارشناس ارشد روانشناسی در زعفرانیهکارشناس ارشد روانشناسی در مرزدارانکارشناس ارشد روانشناسی در نازی آبادکارشناس ارشد روانشناسی در جردنکارشناس ارشد روانشناسی در شهرک ولیعصرکارشناس ارشد روانشناسی در میدان ولیعصرکارشناس ارشد روانشناسی در یوسف آبادکارشناس ارشد روانشناسی در فرمانیهکارشناس ارشد روانشناسی در تهرانپارسکارشناس ارشد روانشناسی در ستارخانکارشناس ارشد روانشناسی در امیر آبادکارشناس ارشد روانشناسی در جیحونکارشناس ارشد روانشناسی در سهروردیکارشناس ارشد روانشناسی در ظفرکارشناس ارشد روانشناسی در پل رومیکارشناس ارشد روانشناسی در نیاورانکارشناس ارشد روانشناسی در دولت آبادکارشناس ارشد روانشناسی در گاندیبهترین پزشکان ونک