فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان فرمانیه
فیلتر تخصص

دکتر روانشناس در فرمانیه

فاطمه آریان سپهر
دکترا روانشناسی
12 سال تجربه
تهران، فرمانیه

اولین نوبت:

هم‌اکنون
داوود لکی
دکترای روانشناسی
9 سال تجربه
تهران، فرمانیه

اولین نوبت:

هم‌اکنون
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک دکترای روانشناسی فرمانیه مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های مشاوره خیانت، مشاوره زوج درمانی، مشاوره ازدواج و... می‌توانید به متخصص دکترای روانشناسی فرمانیه مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین دکترای روانشناسی فرمانیه را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای دکترای روانشناسی فرمانیه را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر دکترای روانشناسی فرمانیه نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکترای روانشناسی فرمانیه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دکترای روانشناسی فرمانیه ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از دکترای روانشناسی فرمانیه مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر دکترای روانشناسی فرمانیه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دکترای روانشناسی فرمانیه از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر دکترای روانشناسی فرمانیه مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های دکترای روانشناسی فرمانیه، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین دکترای روانشناسی فرمانیه را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای دکترای روانشناسی فرمانیه بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری دکترای روانشناسی فرمانیه را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر دکترای روانشناسی فرمانیه مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر روانشناس در فرمانیه

دکتر روانشناس (Psychologist)، متخصصی است که در حوزه بهداشت روان تخصص دارد. منظور از بهداشت روان تمام رفتار‌هایی است که نشان‌دهنده سلامت روان و عواطف است. رسیدن به آرامش و رضایت باطن از اهداف اصلی این متخصصان است.

لیست پزشکان متخصص روانشناسی در فرمانیه

برای دستیابی به لیست پزشکان متخصص روانشناسی در فرمانیه، تنها کافیست به سایت درمانکده مراجعه کنید. درمانکده سعی کرده تا نام و اطلاعات بهترین پزشکان متخصص روانشناسی در فرمانیه را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید در کوتا‌ه‌ترین زمان ممکن، از بهترین دکتر روانشناس در فرمانیه نوبت ویزیت حضوری دریافت کنید. تنها کافی است به سایت درمانکده مراجعه کنید تا به اطلاعات معتبر و به‌روز پزشکان دسترسی داشته باشید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به دکتر روانشناس

زمینه فعالیت دکتر روانشناس بسیار گسترده است که در ادامه به چند مورد آن اشاره می‌‌کنیم:
  • کمک به بیماران با هدف درک بهتر خود و دیگران
  • آموزش کنترل استرس و اضطراب
  • کمک به بیماران برای تغییر رفتار
  • کمک به بیماران برای کاهش ناراحتی‌های روانی که به دلیل بیماری‌های جسمی ایجاد شده‌اند
  • درمان بیمارانی که افکار منفی دارند
  • بهبود روابط بیمار با اطرافیان خود
  • کمک به بیمارانی که دچار افسردگی هستند
  • تلاش برای کاهش عوارض بیماری‌های روانی

دکتر روانشناس خوب در فرمانیه چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

دکتر روانشناس خوب در فرمانیه بیماری‌هایی مانند افسردگی، اضطراب، فوبیا و... را که در اثر عوامل عصبی، ژنتیکی، روانی و اجتماعی تعیین‌کننده رفتار ایجاد می‌شوند را درمان کرده و به سلامت و بهداشت روانی فرد کمک می‌کند. دکتر روانشناس در فرمانیه با ارائه مشاوره و روش‌های درمانی، سعی بر کاهش عوارض روانی ناشی از آسیب‌های مغزی و بیماری‌های دژنراتیو مغز داشته و کنترل و تحمل درد را برای این افراد آسان‌تر می‌کند. متخصصین روانشناسی درمانکده علاوه‌ بر ارائه خدمات درمانی، آماده مشاوره آنلاین روانشناسی نیز هستند. کافی است به سایت این مجموعه مراجعه و درخواست خود را ثبت کنید. خوب است بدانید این مشاوره محدودیت جغرافیایی و مکانی ندارد؛ یعنی اگر در فرمانیه ساکن هستید، می‌توانید با دکتر روانشناس در تهران مشاوره داشته باشید.

بهترین دکتر روانشناس درفرمانیه

بهترین دکتر روانشناس در فرمانیه متخصصی است که بیشترین میزان رضایتمندی بین مراجعه‌کنندگان را داشته باشد. درمانکده با توجه به همین اصل، شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند پس از مراجعه به دکتر روانشناس در فرمانیه، تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. بررسی این نظرات در معرفی بهترین متخصص روانشناسی در فرمانیه موثر است. شما هم اگر در این زمینه تجربه‌ای دارید، لطفا با درمانکده به اشتراک بگذارید.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر روانشناس در فرمانیه

دریافت نوبت از دکتر روانشناس از طریق سایت درمانکده در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. همین حالا وارد سایت شوید و عبارت «دکتر روانشناس» را در کادر بالا جست‌وجو کنید. پس از آن لیست پزشکان متخصص روانشناسی نمایش داده می‌شود که اطلاعات تماس آن‌ها نیز درج شده است. با بررسی اطلاعات هر یک از آن‌ها و نظرات کاربران می‌توانید از پزشک مورد نظر نوبت مراجعه حضوری دریافت کنید. یکی از خدمات دکتر روانشناس فرمانیه در درمانکده ارائه مشاوره آنلاین است. شما می‌توانید با پزشک متخصص به صورت متنی، تصویری و صوتی ارتباط برقرار کنید. نکته مهم این است که خدمات مشاوره آنلاین درمانکده، محدودیت مکانی ندارد؛ یعنی اگر ساکن فرمانیه باشید می‌توانید از متخصص روانشناسی در تهران یا سایر شهرها مشاوره بگیرید. برای دریافت مشاوره آنلاین کافی است به سایت درمانکده مراجعه کرده و از بخش «مشاوره تلفنی و آنلاین» فرآیند دریافت نوبت مشاوره را طی کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص روانشناسی درمانکده در فرمانیه

هزینه ویزیت دکتر روانشناس در فرمانیه که از طریق سایت درمانکده از بیمار دریافت می‌شود، هزینه واقعی پزشک متخصص است و درمانکده هیچ کمیسیونی بابت رزرو نوبت ویزیت حضوری از بیمار دریافت نمی‌کند. این هزینه با توجه به تخصص پزشک و تعرفه آن متفاوت است.

مقالات مربوط به بیماری‌های روانشناسی

انواع اختلال شخصیت

درمان اضطراب

انواع اختلالات روانی

علت استرس

اوتیسم چیست؟

علائم افسردگی

چند ساعت خواب کافی است؟

خودکشی چیست؟

مهمترین علائم بیش فعالی

اعتیاد چیست؟

مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکترای روانشناسی در شمال تهراندکترای روانشناسی در شرق تهراندکترای روانشناسی در غرب تهراندکترای روانشناسی در جنوب تهراندکترای روانشناسی در مرکز تهراندکترای روانشناسی در دهکده المپیکدکترای روانشناسی در امام حسیندکترای روانشناسی در میرداماددکترای روانشناسی در پیروزیدکترای روانشناسی در اکباتاندکترای روانشناسی در صادقیهدکترای روانشناسی در پونکدکترای روانشناسی در تجریشدکترای روانشناسی در جوان مرد قصابدکترای روانشناسی در قلهکدکترای روانشناسی در شهراندکترای روانشناسی در تهرانسردکترای روانشناسی در گیشادکترای روانشناسی در بلوار کشاورزدکترای روانشناسی در نارمکدکترای روانشناسی در زعفرانیهدکترای روانشناسی در مرزداراندکترای روانشناسی در نازی آباددکترای روانشناسی در جردندکترای روانشناسی در ونکدکترای روانشناسی در شهرک ولیعصردکترای روانشناسی در میدان ولیعصردکترای روانشناسی در یوسف آباددکترای روانشناسی در تهرانپارسدکترای روانشناسی در ستارخاندکترای روانشناسی در امیر آباددکترای روانشناسی در جیحوندکترای روانشناسی در سهروردیدکترای روانشناسی در ظفردکترای روانشناسی در پل رومیدکترای روانشناسی در نیاوراندکترای روانشناسی در دولت آباددکترای روانشناسی در گاندیبهترین پزشکان فرمانیه