فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان قلهک
فیلتر تخصص
not-found

پزشکی یافت نشد

سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک فوق تخصص روماتولوژی قلهک مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص فوق تخصص روماتولوژی قلهک مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین فوق تخصص روماتولوژی قلهک را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای فوق تخصص روماتولوژی قلهک را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر فوق تخصص روماتولوژی قلهک نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، فوق تخصص روماتولوژی قلهک مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص روماتولوژی قلهک ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از فوق تخصص روماتولوژی قلهک مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر فوق تخصص روماتولوژی قلهک مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص روماتولوژی قلهک از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر فوق تخصص روماتولوژی قلهک مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های فوق تخصص روماتولوژی قلهک، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین فوق تخصص روماتولوژی قلهک را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای فوق تخصص روماتولوژی قلهک بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری فوق تخصص روماتولوژی قلهک را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر فوق تخصص روماتولوژی قلهک مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر روماتولوژی در قلهک

دکتر روماتولوژی (Rheumatologist) پزشکی است که مشکلات مربوط به بافت‌های غیراستخوانی، اختلالات ارثی و بیمار‌ی‌های خود ایمنی را تشخیص داده و درمان می‌کند. در بیماری‌های خود ایمنی، سیستم دفاعی، سلول‌های بدن را مهاجم تشخیص می‌دهد و به آن‌ها حمله می‌کند. از جمله این بیماری‌ها می‌توان به آرتریت روماتوئید، ام‌اس (MS) و دیابت نوع یک اشاره کرد.

لیست پزشکان متخصص روماتولوژی در قلهک

اگر به دنبال اطلاعات به روز و معتبر از دکتر روماتولوژی در قلهک هستید می‌توانید از لیست پزشکان متخصص روماتولوژی درمانکده استفاده کنید. در لیست پزشکان متخصص روماتولوژی در قلهک که توسط این مجموعه گردآوری شده است، اطلاعات مفیدی از پزشکان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این اطلاعات شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص روماتولوژی

دکتر روماتولوژی در قلهک در تشخیص و درمان بیماری‌های زیر تخصص دارد:
  • التهاب و ورم مفصل و استخوان (Osteoarthritis)
  • لوپوس (Lupus)
  • اسکلرودرمی یا پوست سخت‌شونده (Scleroderma)
  • بیماری خود ایمنی سندرم شوگرن (Sjogren’s syndrome)
  • روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتوئید (Rheumatoid arthritis)
  • نقرس (Gout)
  • واسکولیت یا التهاب عروق خونی (Vasculitis)

دکتر روماتولوژی خوب در قلهک چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

ابتلا به بیماری‌های روماتیسم سبب می‌شود تا عملکرد قسمت‌های مختلف بدن تحت تاثیر قرار بگیرد. کاهش توان حرکت در یک یا چند مفصل، درد مفاصل، التهاب، قرمزی و تورم مفصل از جمله مشکلاتی است که متخصص روماتولوژی در قلهک می‌تواند در درمان آن‌ها به شما کمک کند. همچنین شما می‌توانید بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود، از مشاوره آنلاین دکتر روماتولوژی درمانکده استفاده کنید؛ یعنی اگر ساکن شهرستان باشید، فرصت مشاوره با دکتر روماتولوژی در تهران را دارید. این مشاوره با توجه به درخواست شما به صورت تصویری، متنی یا صوتی انجام می‌شود.

بهترین متخصص روماتولوژی در قلهک

درمانکده ادعا نمی‌کند که می‌تواند بهترین دکتر روماتولوژی در قلهک را معرفی کند، اما با پزشکان متخصصی همکاری دارد که تجربه کاری مفیدی دارند و نسبت به بیمار متعهد هستند. ما شرایطی را فراهم کرده‌‌ایم که بتوانید تجربه خود از ملاقات با متخصص روماتولوژی را با دیگران به اشتراک بگذارید و در معرفی و انتخاب بهترین متخصص روماتولوژی در قلهک به دیگران کمک کنید. همچنین می‌توانید از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر روماتولوژی در قلهک

برای دریافت نوبت از دکتر روماتولوژی در قلهک انتخاب‌های متعددی دارید که استفاده از خدمات آنلاین سلامت درمانکده یکی از آن‌هاست. دسترسی به طیف وسیعی از پزشکان متخصص و نوبت‌گیری اینترنتی آسان سبب شده تا کاربران زیادی از خدمات این مجموعه استفاده کنند. برای دریافت نوبت به سایت درمانکده مراجعه کرده و تخصص مورد نظر خود را جستجو کنید تا لیستی از پزشکان با اطلاعات آن‌ها برای شما نمایش داده شود. سپس با توجه به اطلاعات درج شده، پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید و آنلاین نوبت بگیرید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص روماتولوژی درمانکده در قلهک

هزینه نوبت‌گیری آنلاین از دکتر روماتولوژی درمانکده با توجه به نوع تخصص متفاوت است و به همین دلیل نمی‌توان عدد ثابتی را ارائه کرد. این هزینه تنها به دستمزد پزشک متخصص مربوط است و درمانکده برای نوبت‌‌دهی آنلاین هیچ مبلغی دریافت نمی‌کند.

در مورد بیماری های روماتولوژی بیشتر بدانید

انواع روماتیسم

عوامل موثر بر پوکی استخوان

چرا بیماری خود ایمنی می گیریم؟

درمان نقرس

درمان تب روماتیسمی در بزرگسالان

آیا لوپوس سرطان است؟

مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر روماتولوژی در نیاورانفوق تخصص روماتولوژی در اکباتانمتخصص روماتولوژی در زعفرانیهدکتر روماتولوژی در فرمانیهفوق تخصص روماتولوژی در غرب تهرانمتخصص روماتولوژی در گاندیدکتر روماتولوژی در ونکفوق تخصص روماتولوژی در ظفرمتخصص روماتولوژی در گیشادکتر روماتولوژی در یوسف آبادفوق تخصص روماتولوژی در دولت آبادمتخصص روماتولوژی در تهرانپارسدکتر روماتولوژی در میدان ولیعصرفوق تخصص روماتولوژی در شهرانمتخصص روماتولوژی در شمال تهراندکتر روماتولوژی در نارمکفوق تخصص روماتولوژی در مرکز تهرانمتخصص روماتولوژی در جیحوندکتر روماتولوژی در میردامادفوق تخصص روماتولوژی در پیروزیمتخصص روماتولوژی در صادقیهدکتر روماتولوژی در امیر آبادفوق تخصص روماتولوژی در جوان مرد قصابمتخصص روماتولوژی در جنوب تهراندکتر روماتولوژی در پونکفوق تخصص روماتولوژی در مرزدارانمتخصص روماتولوژی در سهروردیدکتر روماتولوژی در شرق تهرانفوق تخصص روماتولوژی در دهکده المپیکمتخصص روماتولوژی در جردندکتر روماتولوژی در پل رومیفوق تخصص روماتولوژی در بلوار کشاورزمتخصص روماتولوژی در نازی آباددکتر روماتولوژی در تجریشفوق تخصص روماتولوژی در امام حسینمتخصص روماتولوژی در تهرانسردکتر روماتولوژی در شهرک ولیعصرفوق تخصص روماتولوژی در ستارخانبهترین پزشکان قلهک