فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان تهرانسر
فیلتر تخصص
not-found

پزشکی یافت نشد

سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر فوق تخصص روماتولوژی تهرانسر مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر روماتولوژی در تهرانسر

دکتر روماتولوژی (Rheumatologist) پزشکی است که مشکلات مربوط به بافت‌های غیراستخوانی، اختلالات ارثی و بیمار‌ی‌های خود ایمنی را تشخیص داده و درمان می‌کند. در بیماری‌های خود ایمنی، سیستم دفاعی، سلول‌های بدن را مهاجم تشخیص می‌دهد و به آن‌ها حمله می‌کند. از جمله این بیماری‌ها می‌توان به آرتریت روماتوئید، ام‌اس (MS) و دیابت نوع یک اشاره کرد.

لیست پزشکان متخصص روماتولوژی در تهرانسر

اگر به دنبال اطلاعات به روز و معتبر از دکتر روماتولوژی در تهرانسر هستید می‌توانید از لیست پزشکان متخصص روماتولوژی درمانکده استفاده کنید. در لیست پزشکان متخصص روماتولوژی در تهرانسر که توسط این مجموعه گردآوری شده است، اطلاعات مفیدی از پزشکان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این اطلاعات شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص روماتولوژی

دکتر روماتولوژی در تهرانسر در تشخیص و درمان بیماری‌های زیر تخصص دارد:
  • التهاب و ورم مفصل و استخوان (Osteoarthritis)
  • لوپوس (Lupus)
  • اسکلرودرمی یا پوست سخت‌شونده (Scleroderma)
  • بیماری خود ایمنی سندرم شوگرن (Sjogren’s syndrome)
  • روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتوئید (Rheumatoid arthritis)
  • نقرس (Gout)
  • واسکولیت یا التهاب عروق خونی (Vasculitis)

دکتر روماتولوژی خوب در تهرانسر چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

ابتلا به بیماری‌های روماتیسم سبب می‌شود تا عملکرد قسمت‌های مختلف بدن تحت تاثیر قرار بگیرد. کاهش توان حرکت در یک یا چند مفصل، درد مفاصل، التهاب، قرمزی و تورم مفصل از جمله مشکلاتی است که متخصص روماتولوژی در تهرانسر می‌تواند در درمان آن‌ها به شما کمک کند. همچنین شما می‌توانید بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود، از مشاوره آنلاین دکتر روماتولوژی درمانکده استفاده کنید؛ یعنی اگر ساکن شهرستان باشید، فرصت مشاوره با دکتر روماتولوژی در تهران را دارید. این مشاوره با توجه به درخواست شما به صورت تصویری، متنی یا صوتی انجام می‌شود.

بهترین متخصص روماتولوژی در تهرانسر

درمانکده ادعا نمی‌کند که می‌تواند بهترین دکتر روماتولوژی در تهرانسر را معرفی کند، اما با پزشکان متخصصی همکاری دارد که تجربه کاری مفیدی دارند و نسبت به بیمار متعهد هستند. ما شرایطی را فراهم کرده‌‌ایم که بتوانید تجربه خود از ملاقات با متخصص روماتولوژی را با دیگران به اشتراک بگذارید و در معرفی و انتخاب بهترین متخصص روماتولوژی در تهرانسر به دیگران کمک کنید. همچنین می‌توانید از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر روماتولوژی در تهرانسر

برای دریافت نوبت از دکتر روماتولوژی در تهرانسر انتخاب‌های متعددی دارید که استفاده از خدمات آنلاین سلامت درمانکده یکی از آن‌هاست. دسترسی به طیف وسیعی از پزشکان متخصص و نوبت‌گیری اینترنتی آسان سبب شده تا کاربران زیادی از خدمات این مجموعه استفاده کنند. برای دریافت نوبت به سایت درمانکده مراجعه کرده و تخصص مورد نظر خود را جستجو کنید تا لیستی از پزشکان با اطلاعات آن‌ها برای شما نمایش داده شود. سپس با توجه به اطلاعات درج شده، پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید و آنلاین نوبت بگیرید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص روماتولوژی درمانکده در تهرانسر

هزینه نوبت‌گیری آنلاین از دکتر روماتولوژی درمانکده با توجه به نوع تخصص متفاوت است و به همین دلیل نمی‌توان عدد ثابتی را ارائه کرد. این هزینه تنها به دستمزد پزشک متخصص مربوط است و درمانکده برای نوبت‌‌دهی آنلاین هیچ مبلغی دریافت نمی‌کند.

در مورد بیماری های روماتولوژی بیشتر بدانید

انواع روماتیسم

علائم پوکی استخوان

بیماری خود ایمنی چیست؟

علائم نقرس

علائم تب روماتیسمی

ایا لوپوس همان سرطان خون است؟

مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر روماتولوژی در تهرانپارسفوق تخصص روماتولوژی در شهرانمتخصص روماتولوژی در ستارخاندکتر روماتولوژی در صادقیهفوق تخصص روماتولوژی در پل رومیمتخصص روماتولوژی در زعفرانیهدکتر روماتولوژی در جوان مرد قصابفوق تخصص روماتولوژی در جیحونمتخصص روماتولوژی در قلهکدکتر روماتولوژی در میدان ولیعصرفوق تخصص روماتولوژی در اکباتانمتخصص روماتولوژی در نیاوراندکتر روماتولوژی در بلوار کشاورزفوق تخصص روماتولوژی در جردنمتخصص روماتولوژی در مرکز تهراندکتر روماتولوژی در گاندیفوق تخصص روماتولوژی در نارمکمتخصص روماتولوژی در پونکدکتر روماتولوژی در شهرک ولیعصرفوق تخصص روماتولوژی در سهروردیمتخصص روماتولوژی در تجریشدکتر روماتولوژی در شمال تهرانفوق تخصص روماتولوژی در نازی آبادمتخصص روماتولوژی در ونکدکتر روماتولوژی در پیروزیفوق تخصص روماتولوژی در غرب تهرانمتخصص روماتولوژی در یوسف آباددکتر روماتولوژی در جنوب تهرانفوق تخصص روماتولوژی در میردامادمتخصص روماتولوژی در دولت آباددکتر روماتولوژی در امام حسینفوق تخصص روماتولوژی در شرق تهرانمتخصص روماتولوژی در دهکده المپیکدکتر روماتولوژی در امیر آبادفوق تخصص روماتولوژی در گیشامتخصص روماتولوژی در فرمانیهدکتر روماتولوژی در ظفرفوق تخصص روماتولوژی در مرزدارانبهترین پزشکان تهرانسر