بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران - درمانکده
لطفا چند لحظه صبر کنید...

لیست بهترین دکتر متخصص مغز و اعصاب در تهران


نوبت دهی بهترین دکتر متخصص مغز و اعصاب در تهران، با امکان ثبت نوبت اینترنتی برای روز و ساعت مشخص.

دکتر جواد عاملی متخصص مغز و اعصاب

دکتر جواد عاملی

متخصص مغز و اعصاب

شماره نظام پزشکی : 31395

آدرس : بلوار کشاورز-بلوار کشاورز، جنب بیمارستان ساسان، کوچه رویان، ساختمان 9...

مهر
(امروز) 22 دوشنبه
23 سه شنبه
24 چهارشنبه
25 پنجشنبه
پزشک مورد نظر در این چهار روز نوبت ندارد!.

متخصص مغز و اعصاب کیست؟

پزشکی که در زمینه‌ی بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی neurology) تخصص دارد نورولوژیست یا متخصص مغز و اعصاب نام دارد.

 

تفاوت دکتر مغز و اعصاب با جراح مغز و اعصاب

باید دقت داشته باشید که نورولوژیست جراحی مغز انجام نمی‌دهد و اگر موردی نیاز به جراحی مغز و اعصاب پیدا کند مثل تومورهای مغزی، صدمات ناشی از تروما و تصادفات و آسیب ستون فقرات که نیاز به جراحی دارند توسط بهترین متخصص مغز و اعصاب به همکار جراح مغز و اعصاب ارجاع داده می شوند و چنانچه بیمار نیاز به بررسی رفتاری و هیجانی داشته باشد یا دچار اختلالات روانی باشد به روانپزک (متخصص اعصاب و روان)  ارجاع داده می شود

 

اختلالاتی که برای آنها باید به متخصص مغز و اعصاب (نورولوژیست) مراجعه کنید:

  • سردرد و سرگیجه
  • فراموشی و اختلالات حافظه
  • تشنج و اختلالات سطح هوشیاری(غش کردن)
  • گزگز مور مور دست‌ها و پاها
  • کمر درد
  • فلج و ضعف دست‌ها و پاها
  • افت و یا اختلال در سطح هوشیاری
  • لرزش بدن (رعشه) یا کندی حرکات
  • اختلالات خواب

بیماری‌های مرتبط با متخصص مغز و اعصاب

بیماری های مغز و اعصاب انواع عملکردهای بدن را با مشکل موجه می‌کنند و نیاز به پیشگیری و درمان فوری‌تر دارند. بخش بیمارهای مغز و اعصاب یا نورولوژی به بررسی علت، علائم، تشخیص و درمان بیماری های نورولوژی می پردازد. از مهم ترین بیماری های مغز و اعصاب می‌توان به اختلالات هوشیاری، کما، اختلالات تعادلی، سرگیجه، سردردها نظیر میگرن و سردرد تنشی، نورالژی ها، MS ام اس (مالتیپل اسکلروزیس)، نوروپاتی ها، مایستنی گراو، بوتولیسم، میوپاتی ها نظیر میوپاتی های التهابی، میوپاتی های دیستروفیک، اختلالات حسی، پارکیسنون، ویلسون، سکته مغزی یا استروک، تشنج ها و آسیب های سر اشاره کرد.

بیماری‌های مغز و اعصاب را جدی بگیرید و اگر هر یک از علائم ذکر شده را داشتید سریعا به بهترین متخصص مغز و اعصاب مراجعه فرمایید تا در صورت امکان از بیماریهای پیشرفته مغز و اعصاب جلوگیری کنید یا در مراحل اولیه آنرا درمان نمایید. اکثر بیماریهای مغز و اعصاب به دلیل اینکه پیشرونده هستند، بیمار با مراجعه به موقع راحتتر درمان می شود.

نوبت دهی بهترین دکتر مغز و اعصاب، با امکان ثبت نوبت برای روز و ساعت مشخص. با یک کلیک لیست کاملی از پروفسور و فوق تخصص مغز و اعصاب را مشاهده خواهید کرد. درمانکده این امکان را برای شما فراهم ساخته است برای پیداکردن متخصص مغز و اعصاب در نزدیکی محل زندگی شما همراه با شماره تلفن دکتر و آدرس مطب دکتر به سادگی امکان پذیر باشد. این خدمات سریع و ساده، رایگان و امن و معتبر خواهد بود.


جستجوی پزشکان متخصص و فوق تخصص