فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان شمال تهران
فیلتر تخصص

دکتر متخصص گوارش در شمال تهران

محمدعلی کریمی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
9 سال تجربه
تهران، شهرک قدس ( غرب )
(1 نظر)
5

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 14:30
مهدی یامینی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
11 سال تجربه
تهران، بلوار کاوه
(49 نظر)
4.9

اولین نوبت:

20 اردیبهشت ساعت 12:00
یاسر تقوی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
13 سال تجربه
تهران، شهرک قدس ( غرب )
(47 نظر)
4.7

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 13:10
جواد رستگارمقدم
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
27 سال تجربه
تهران، پاسداران
(118 نظر)
4.5

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 15:00
سید امیر طاهری
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
20 سال تجربه
تهران، خیابان شریعتی(از اتوبان صدر تا اتوبان همت)
(36 نظر)
4.1

اولین نوبت:

9 اردیبهشت ساعت 19:00
ژیلا حضرتی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
24 سال تجربه
تهران، خیابان ظفر
(24 نظر)
4.1

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 16:00
مجید ایرانشاهی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
11 سال تجربه
تهران، یخچال

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 9:24
مقداد صداقت
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
13 سال تجربه
تهران، یخچال

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 14:00
فیروز اژیه
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
16 سال تجربه
تهران، بلوارفرحزاد

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 10:00
علی فهیمی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
11 سال تجربه
تهران، سعادت آباد

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 17:00
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های سوزش سر دل، زخم معده، رفلاکس معده، هپاتیت، روده تحریک پذیر، سنگ کیسه صفرا، کبد چرب و... می‌توانید به متخصص فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر گوارش در شمال تهران

دکتر گوارش، کبد و آندوسکوپی (Gastroenterologist) متخصصی است که دانش و شناخت کافی در مورد سیستم گوارشی بدن دارد. این پزشکان در تشخیص، درمان و پایش انواع بیماری‌های گوارشی به شما کمک می‌کنند. دستگاه گوارشی بدن شامل موارد زیر است:
 • دهان (Mouth)
 • مری (Esophagus)
 • معده (Stomach)
 • لوزالمعده (Pancreas)
 • کبد (Liver)
 • کیسه صفرا (GallBladder)
 • روده کوچک (Small Intestine)
 • روده بزرگ (Large Intestine)
 • رکتوم (Rectum)
 • مقعد (Anus)

لیست پزشکان متخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در شمال تهران

درمانکده به شما کمک می‌کند تا اطلاعات به روز و معتبری از پزشکان متخصص گوارش در شمال تهران داشته باشید. این مجموعه با طیف گسترده‌ای از پزشکان در این استان همکاری دارد تا بتواند قدمی کوچک اما موثر برای تامین سلامت جامعه بردارد. با جستجو تخصص پزشکی به راحتی به لیست تمام پزشکان متخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی که با درمانکده همکاری دارند،‌ دسترسی خواهید داشت. همچنین درمانکده این امکان را برای شما فراهم کرده که از تجربه سایر کاربران مطلع شوید و برای انتخاب دکتر گوارش در شمال تهران تصمیم درستی بگیرید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در شمال تهران

دکتر گوارش در شمال تهران در تشخیص و درمان طیف وسیعی از ناراحتی‌های دستگاه گوارش به شما کمک می‌کند. از شایع‌ترین بیماری‌های سیستم گوارش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • رفلاکس معده (Acid Reflux)
 • سنگ کیسه صفرا (Gallstone)
 • یبوست (Constipation)
 • بواسیر (هموروئید، Hemorrhoid)
 • شقاق (فیشر، Fissure anale)
 • کولیت اولسراتیو (Ulcerative colitis)
 • زخم معده (Stomach Ulcer)
 • ورم معده (Gastritis)
 • سندروم روده تحریک‌پذیر (IBS)

بهترین متخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در شمال تهران

برای یافتن بهترین دکتر گوارش در شمال تهران می‌توانید از نظرات کاربران درمانکده استفاده کنید. اگر شما هم تجربه‌ای از پزشکان متخصص درمانکده دارید، لطفا آن را با ما به اشتراک بگذارید تا بتوانیم در معرفی بهترین متخصص گوارش به دیگران کمک کنیم.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر گوارش در شمال تهران

یکی از خدمات متخصصین گوارش، کبد و آندوسکوپی شمال تهران در درمانکده ارائه مشاوره آنلاین است. شما می‌توانید با پزشک متخصص به صورت متنی، تصویری و صوتی ارتباط برقرار کنید. نکته مهم این است که خدمات مشاوره درمانکده، محدودیت مکانی ندارد؛ یعنی اگر ساکن شمال تهران باشید می‌توانید از متخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در تهران مشاوره بگیرید. برای دریافت مشاوره آنلاین کافی است به سایت درمانکده مراجعه کرده و از بخش «مشاوره تلفنی و آنلاین» فرآیند دریافت نوبت مشاوره را طی کنید. همچنین برای دریافت نوبت حضوری از دکتر گوارش، کبد و آندوسکوپی در شمال تهران باید به سایت درمانکده مراجعه کرده و تخصص پزشکی را جستجو کنید. شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید تا لیستی از پزشکان متخصص که با درمانکده همکاری دارند، برای شما نمایش داده شود. با انتخاب هر کدام اطلاعاتی دیگری مانند تجربه کاری پزشک، میزان رضایت‌مندی کاربران، شماره تماس و آدرس مطب نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا از نزدیک‌ترین مطب دکتر گوارش در شمال تهران به طور آنلاین نوبت حضوری بگیرید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در شمال تهران

قیمت ویزیت دکتر گوارش، کبد و آندوسکوپی در شمال تهران در درمانکده صرفا مربوط به هزینه ویزیت دکتر گوارش است که بر اساس تعرفه تعیین شده است. مجموعه درمانکده هیچ مبلغ اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌کند.

مقالات مربوط به بیماری های گوارشی

علت معده درد

آناتومی دستگاه گوارش

درد کیسه صفرا کجاست؟

علائم هپاتیت

درمان روده تحریک پذیر

کبد در کجای بدن قرار دارد

درمان دل پیچه و اسهال

علائم مشکلات معده و روده

آناتومی مری و نحوه عملکرد آن

کدام رنگ مدفوع خطرناک است

مقعد یا آنال چیست؟

علت درد شکم

مشاهده بیشتر
محله های دیگر
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در شرق تهرانفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در غرب تهرانفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در جنوب تهرانفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در مرکز تهرانفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در دهکده المپیکفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در امام حسینفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در میردامادفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در پیروزیفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در اکباتانفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در صادقیهفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در پونکفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در تجریشفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در جوان مرد قصابفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در قلهکفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در شهرانفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در تهرانسرفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در گیشافوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در بلوار کشاورزفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در نارمکفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در زعفرانیهفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در مرزدارانفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در نازی آبادفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در جردنفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در ونکفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در شهرک ولیعصرفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در میدان ولیعصرفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در یوسف آبادفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در فرمانیهفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در تهرانپارسفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در ستارخانفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در امیر آبادفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در جیحونفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در سهروردیفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در ظفرفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در پل رومیفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در نیاورانفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در دولت آبادفوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی در گاندیبهترین پزشکان شمال تهران